Historia Mamy Wypieki „od kuchni”

Jesteśmy lokalną piekarnio-cukiernią w Brzeźnie, działająca od lutego 2017 roku.

Wspiera nas, działające od kilku lat na terenie gdańskiego Garnizonu, śniadaniowe bistro: Marmolada Chleb i Kawa. To właśnie tam udało się nam zrealizować nasze marzenia o wypiekaniu domowego, chrupiącego pieczywa. Z czasem uzupełniliśmy naszą ofertę o ciasta i desery, o które dba czujne oko naszej Mamy.

Torty okolicznościowe — na urodziny, imieniny, wesela, komunie i wszystkie inne ważne wydarzenia w życiu. Wypieki zawsze pięknie przystrojone, smaczne, a także dopracowane w każdym milimetrze.

Przygotowywane z sercem

Do każdej receptury zawsze dodajemy dużą łychę uśmiechu i szczęścia!

Najwyższa jakość

Przygotowujemy tak jak dla siebie. Składniki i realizacja zawsze z najwyższej półki.

Połączenie tradycji z nowoczesnością

Bo to, co przekazywane z pokolenia na pokolenie, można „wymyślić” na nowo.

Zawsze na czas

Bo świeże, chrupiące i pachnące wypieki z rana to inaczej: „Dzień dobry”.

Wyjątkowa okazja? No to wyjątkowy tort!

Piekarnio-cukiernia w gdańsku

Najlepsze wypieki w trójmieście:

Produkty z oferty piekarni Mamy Wypieki sprzedawane są w naszych restauracjach: Marmolada Chleb i Kawa w Gdańsku i Marmolada Chleb i Kawa II w Gdyni. Są one także składnikami serwowanych tam dań. Możesz zatem kupić i zjeść w pracy lub domu. Możesz też rozsiąść się wygodnie i dać nam się ugościć.

Jesteś właścicielem, menadżerem lub osobą decyzyjną w kwestii dostaw w restauracji lub kawiarni? Poznaj szeroką paletę naszych możliwości. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami, aby przedyskutować warunki współpracy.

Przez lata działalności na terenie całego Trójmiasta udało nam się poznać i zaprzyjaźnić z wieloma z Was. Wiemy, że to, co robimy, może podnosić jakość życia naszych gości, partnerów i klientów. Chętnie uczestniczymy w akcjach charytatywnych i wspieramy wybrane inicjatywy społeczne.

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej o warunkach darmowej dostawy naszych wypieków na wybrany przez Ciebie adres.

Szybka realizacja

Jakość jest najważniejsza, jednak czasem tak bywa, że termin jest „na wczoraj”. Znasz to? Postaramy się pomóc.

Promocje i rabaty

Lubimy rozpieszczać Was specjalnymi zniżkami cenowymi. Od darmowych degustacji w Twoim domu, przez rabaty przy większych ilościach i okresowe promocje.

Własne wyroby

Tak! Produkujemy swoją marmoladę, pieczemy własny chleb, bułki, bajgle i rozlewamy własną kawę. Kochamy to co nasze, kochamy to co lokalne.